top of page
Emeryci :

 

 

Osoby, które kończą aktywność zawodową ze względu na wiek i staż pracy, czyli emeryci, w zależności od indywidualnej sytuacji są objęci zarówno systemem emerytalnym jak i różnego rodzaju wsparciem socjalnym. Pomoc w uzyskaniu praw do pełni świadczeń proponujemy w szczególności osobom, które pracowały w swojej karierze w różnych krajach UE.

​​

Opinie klientów

Władysław J.

Znalazłem się w trudnej sytuacji kiedy firma, w której pracowałem od lat, zamknęła działalność tuż przed tym jak osiągnąłem wiek emerytalny. Z małymi szansami na znalezienie pracy w moim wieku, dostałem wsparcie i pomoc w uzyskaniu świadczeń, które pozwoliły mi dotrwać do emerytury.

Anna G.

Przeprowadzając się do Francji zdaliśmy się całkowicie na pomoc Pani Kasi. Jesteśmy rodziną z dziećmi w wieku szkolnym. Wszystko zostało załatwione super sprawnie i w bardzo serdecznej atmosferze. Gorąco polecamy Vie Simple!

Tomasz L.

Prowadzę własną działalność, z Vie Simple uporządkowałem i uprościłem swoje sprawy dzięki czemu firma funkcjonuje coraz lepiej. Planuję się rozwijać i mam zamiar wciąż korzystać z Waszych usług.

bottom of page